ODBORNÁ SPRÁVA REGISTRATÚRY

     Hlavnou činnosťou podnikania spoločnosti HB Partner, s.r.o., tesne po jej založení, bola komplexná správa registratúry v spoločnostiach/ organizáciách. Zakladateľ spoločnosti a odborný garant sa správou registratúry zaoberá už viac ako 25 rokov na tej najvyššej úrovni a to na úrovni spolupráce s národným archívom. Rokmi nadobudnuté teoretické, ako aj praktické skúsenosti denne využívame pri odbornej správe registratúry v spoločnostiach/ organizáciách našich klientov. V týchto spoločnostiach/ organizáciách poskytujeme svoje služby externe, alebo vo forme outsourcingu. Absolútna diskrétnosť a lojalita ku klientovi je prioritou a absolútnou samozrejmosťou. Viac o našich pracovných postupoch nájdete v ďalšom texte.

 

      V prípade, že máte záujem o naše vyššie uvedené služby, neváhajte nás prosím kontaktovať a my si s Vami dohodneme nezáväzné osobné stretnutie,  na ktorom preberieme všetky aspekty nami poskytovanej služby, ako aj ceny za túto službu. 

 

      Ak máte k vyššie uvedeným informáciám akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať cez nižšie uvedené mobilné čísla, alebo prostredníctvom e-mailovej adresy a my Vám radi na všetky Vaše otázky obratom odpovieme. Ďakujeme.

 

Váš team HB Partners.